Больше видео:

Top Channel Albania

Në nëntor shefat e rinj në QSUT; Shehu: Kriteret, klienteliste

4 мин назад

Muajin e ardhshëm nis gara për 41 shefat e shërbimeve në Qendrën Spitalore Universitare Nënë Tereza në Tiranë. Ish-ministri demokrat i Shëndetësisë Tritan ...

Edicioni Informativ, 21 Tetor 2018, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

3 ча назад

Edicioni Informativ, 21 Tetor 2018, Ora 19:30.

Toka e Gardës i shtohet liqenit, PD: Plan mafioz Rama-Veliaj; Reagon kryebashkiaku

4 ча назад

Partia Demokratike akuzon Bashkinë e Tiranës për betonizim të parkut kombëtar pranë liqenit artificial. Sipas Jamarbër Malltezit në sipërfaqen e Gardës së ...

Ti mbijetosh kancerit të gjirit. Historia e mjekes 31-vjeçare

4 ча назад

Numri i grave me kancer gjiri është rritur. Për këtë vit deri më tani janë 517 raste të reja të diagnostikuara. Në muajin sensibilizues të luftës kundër kancerit të ...

Hipokrati, 20 Tetor 2018, Pjesa 3 - Top Channel

5 ча назад

http://top-channel.tv/programe/hipokrati/

Hipokrati, 20 Tetor 2018, Pjesa 2 - Top Channel

5 ча назад

http://top-channel.tv/programe/hipokrati/

Hipokrati, 20 Tetor 2018, Pjesa 1 - Top Channel

5 ча назад

http://top-channel.tv/programe/hipokrati/

Plazh edhe në vjeshtë - Top Channel Albania - News - Lajme

6 ча назад

Plazhi ka përfunduar vetëm zyrtarisht, pasi ditët me temperatura të larta kanë bërë që të jenë të shumtë ata që i rikthehen detit edhe në këto ditë vjeshte.

211018 KADARE 12

6 ча назад

Vjersha reaksionare që tronditi Enver Hoxhën.

Pse po ngec Vettingu? Ekspertët e drejtësisë: Politika kërkon të vonojë ngritjen e SPAK

6 ча назад

Ekspertet e drejtësisë mendojnë se vettingu po ecën me ritme të ngadalta, ndërsa njerëzit e politikës e shohin të gjithë këtë si një tentative për të vonuar ngritjen ...

Vrasja në ish-Bllok, Popesku nën akuzë për prishje të provave

6 ча назад

Pothuajse 3 javë pas vrasjes se Fabiol Gaxhës në ish-bllok, policia e Tiranës arrestoi pronarin e lokalit ku ndodhi ngjarja. Redi Popesku 40 vjeç, i cili gjatë kësaj ...

Episodi i plotë: Shiko kush Luan 2, 20 Tetor 2018, Entertainment Show

18 ча назад

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Ermal Mamaqi, Ronela Hajati, Robert Berisha, Zaimina ...

Pop Culture - 20 Tetor 2018 - Top Channel

19 ча назад

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Ndaje ose Haje - Shiko Kush Luan 2, 20 Tetor 2018

20 ча назад

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Ermal Mamaqi, Ronela Hajati, Robert Berisha, Zaimina ...

Mos mbaj me hatër - Shiko Kush Luan 2, 20 Tetor 2018

20 ча назад

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Adi Pojana Këngëtare: Fifi Të ftuar: Ermal Mamaqi, Ronela Hajati, Robert Berisha, Zaimina ...

Urgjencat nuk kanë mjete - Top Channel Albania - News - Lajme

21 ча назад

Kontrolli i Lartë i Shtetit (KLSH) ka publikuar raportin përfundimtar për Urgjencën Mjekësore. Në të janë konstatuar problematika të përsëritura. Në vendin tonë ...

Nisma greke nuk prek Shqipërinë - Top Channel Albania - News - Lajme

21 ча назад

Sa e prek Shqipërinë nisma e qeverisë greke për të përdorur konceptin e 12 miljeve në hapësirën territoriale të saj në det? Kjo është pyetja që lind pas ...

“Portalet, tradhti kombëtare” - Top Channel Albania - News - Lajme

21 ча назад

Lajmi për financimet greke të mediave shqiptare nuk është i ri për drejtuesit e portaleve në vendin tonë, pasi episode të tilla nuk kanë munguar as në të ...

Cavushoglu në Prishtinë: Ekstradoni njerëzit e FETO-s - Top Channel Albania - News - Lajme

21 ча назад

Ministri i Punëve të Jashtme të Turqisë, Mevlüt Çavuşoğlu u ka kërkuar autoriteteve kosovare kthimin në Turqi të pjesëtarëve të organizatës “Feto”, që Turqia e ...

Edmond Tupja - “Një ditë me Dojnën” - Pop Culture

22 ча назад

http://top-channel.tv/programe/popculture/

Gjoba, përgjuan klientët - Top Channel Albania - News - Lajme

22 ча назад

Tirana gjithnjë e më shumë po i ngjan një Big Brother-i të madh, ku mijëra kamera të policisë, bashkisë, institucioneve, hoteleve, bareve survejojnë pa ...